brilianty-sperky.cz

Stříbrné přívěsek SRDCE rozlamovací

Diskontní produkt Stříbrné přívěsek SRDCE rozlamovací od výrobce se skvělou pověstí Bealio pohodlně nakoupíte momentálně na webu výhodně! Cenově vychází na 310 Kč.
Stříbrné přívěsek SRDCE rozlamovací
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
310
Popis produktu

Krásný lámací stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Překrásné srdíčko, které vám bude stále připomínat drahou osobu.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 14 mm. Váha 0,51 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ přívěsku Bez řetízku.