Stříbrné přívěsek PŮVABNÉ SRDCE

Hodně žádaný produkt Stříbrné přívěsek PŮVABNÉ SRDCE od spolehlivého výrobce Bealio snadno můžete najít zde teď opravdu výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 649 Kč.
Stříbrné přívěsek PŮVABNÉ SRDCE
Značka: Bealio
649 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Perfektní šperk, kterým zaujmete a budete nezapomenutelná.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 21 mm. Šířka vzoru 16 mm. Váha 2,17 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .