brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ZDOBENÉ modrý OPÁL

Velmi prodávaný produkt Stříbrné náušnice ZDOBENÉ modrý od kvalitního výrobce Bealio pořídíte právě zde za výborné peníze. Nyní za akční cenu 1 049 Kč.
Stříbrné náušnice ZDOBENÉ modrý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 049
Popis produktu

Elegantní náušnice pro dívky a ženy. Boky náušnice jsou chytře a decentně vybroušené, dávají na odiv svou jedinečnost a navozují pocit romantiky. Háček patentu je zdobený malými zářivými zirkony pro jemný třpyt náušnic.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 6 mm. Výška 16 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Čtvercový. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. . .