brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ZÁŘIVÝ ČTYŘLÍSTEK

Nový výrobek Stříbrné náušnice ZÁŘIVÝ ČTYŘLÍSTEK od top výrobce Bealio jde sehnat u nás výhodně! Ve skvělé akci za 699 Kč.
Stříbrné náušnice ZÁŘIVÝ ČTYŘLÍSTEK
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
699
Popis produktu

Něžné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Naprosto fantastické náušnice se kterými se nepřestanete radovat a budete okouzlovat celý svět. Jednoduché a fascinující.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 10 mm. Šířka náušnice 10 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Čtyřlístek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .