Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ

Oblíbený a kvalitní výrobek Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ od kvalitní značky Bealio máte možnost pořídit právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Akční ceny již od 798 Kč.
Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ
Značka: Bealio
798 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Tyto luxusní náušnice mají jedinečný vzhled díky speciálnímu uchycení dominantního kamene, vytváří sluneční paprsky a díky diamantovému brusu kámen dokonale září. Budete sluncem večera i všech krásných dní.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 17 mm. Šířka 9 mm. Váha 3,80 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .