brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ

Hodně oblíbený produkt Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ od dodavatele kvalitních produktů Bealio lze zakoupit v naší online nabídce v bezva akci. Na našich stránkách za 519 Kč.
Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
519
Popis produktu

Stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Naprosto fantastické náušnice se kterými se nepřestanete radovat a budete okouzlovat celý svět. Jednoduché a fascinující.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 6 mm. Šířka náušnice 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Kuličky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta.