Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ

Tento velmi žádaný výrobek Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ od přední značky Bealio jednoduše seženete v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Akční cena od 668 Kč.
Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ
Značka: Bealio
668 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherné mohutné náušnice vám pomohou oslnit okolí září a šarmem. Navíc jsou skvěle odlehčené romantickým výřezem ze zadní strany. Skvělá volba, pokud máte lehce vytahanou dírku v uchu – vepředu mají náušnice nad dříkem lehký přesah a tím mohou trochu skrýt vytahanou dírku.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 16 mm. Šířka 6 mm. Váha 3,08 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova. .