brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice VLNKY

Tento velmi oblíbený produkt Stříbrné náušnice VLNKY od známého dodavatele Bealio pohodlně dostanete aktuálně na webu za skvělou cenu. Akční ceny od 695 Kč.
Stříbrné náušnice VLNKY
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
695
Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherná volba pro elegantní a romantické duše. Podtrhnou vaši eleganci a cit pro krásu. Žádný den již nebude všední.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 14 mm. Šířka 5 mm. Váha 2,83 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .