stříbrné náušnice Vlnky se zirkony

Kvalitní kousek stříbrné náušnice Vlnky se od populárního výrobce Bealio je k získání u nás právě za super peníze! Ceny od 1 612 Kč.
stříbrné náušnice Vlnky se zirkony
Značka: Bealio
1 612 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Překrásně vymodelované náušnice – tři vlnky v první i druhé linii zaručují jedinečný vzhled a třpyt. Budete jedinečná a okouzlující a každá chvíle s vámi bude výjimečná.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 23 mm. Šířka 11 mm. Váha 5,38 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova. .