Stříbrné náušnice VLNKY

Nejprodávanější kousek Stříbrné náušnice VLNKY od populární značky Bealio můžete sehnat na našich stránkách teď právě za parádní cenu! V akci od 940 Kč.
Stříbrné náušnice VLNKY
Značka: Bealio
940 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Úchvatné zářivé náušnice pro nevšední potěchu každého pohledu. Budete okrasou každého večírku i denních povinností.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost náušnice 42 mm. Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Motiv Kapka. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací