brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice VLNKY

Designový kousek Stříbrné náušnice VLNKY od přední značky Bealio naleznete v naší nabídce za skvělou cenu! Výhodně za 849 Kč.
Stříbrné náušnice VLNKY
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
849
Popis produktu

Jedinečné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Perfektní volba pro elegantní ženy, které chtějí nevšedně zaujmout své obdivovatele.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 17 mm. Šířka 7 mm. Váha 3,03 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova.