brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice VISACÍ

Zajímavý produkt Stříbrné náušnice VISACÍ od dodavatele se skvělou pověstí Bealio je dostupný u nás teď až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 873 Kč.
Stříbrné náušnice VISACÍ
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
873
Popis produktu

Elegantní náušnice pro dívky a ženy. Nádherně tvarované náušnice s jednou polovinou matovanou a druhou zářící, díky diamantovému vybroušení.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 11 mm. Výška vzoru 24 mm. Celková výška 38 mm. Váha 2,56 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Slza. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací