Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA 8 mm

Zlevněný výrobek Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA od odblíbeného výrobce Bealio pohodlně nakoupíte aktuálně téměř zdarma! Aktuálně za super cenu 359 Kč.
Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA 8 mm
Značka: Bealio
359 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S těmito náušnicemi budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Strom života. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. . . .