brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA

Tento akční a ve slevě produkt Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA od značky s dlouholetou tradicí Bealio snadno můžete získat teď za parádní cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 099 Kč.
Stříbrné náušnice STROM ŽIVOTA
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 099
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S těmito náušnicemi budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 12 mm. Výška náušnice 17 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Strom života. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. .