brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice STOPY

Tento kvalitní a levný produkt Stříbrné náušnice STOPY od značky Bealio jde nakoupit aktuálně na webu skutečně levně! Nyní pořídíte od 342 Kč.
Stříbrné náušnice STOPY
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
342
Popis produktu

Milé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Perfektní upomínka na vaši dalekou pouť, či cestovní. Nebo vám někdo vstoupil do života a zanechal nezapomenutelnou stopu? Miminko, partner, či přítel? Nebo jste se odhodlali změnit život a vykročit na novou cestu s nadějí a radostí do naplněnějšího života?

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 10 mm. Šířka 9 mm. Váha 1,24 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Stopy. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. .