Stříbrné náušnice SRDÍČKO s perlou

Exkluzivní produkt Stříbrné náušnice SRDÍČKO s od odblíbeného výrobce Bealio snadno můžete sehnat tady nyní za outletovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 090 Kč.
Stříbrné náušnice SRDÍČKO s perlou
Značka: Bealio
1 090 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Krásné jednoduché náušnice ve tvaru srdce. Zářivé zirkony jsou perfektně zasazené do jemných krapen pro nerušený třpyt a pevné uchycení kamínků.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 10 mm. Výška náušnice 18 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Říční perla. Motiv Srdce. Motiv Perla. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Patent pevný.