Stříbrné náušnice SRDCE safír

Unikátní a oblíbený produkt Stříbrné náušnice SRDCE safír od značky s tradicí a dobrou pověstí Bealio jde pořídit právě teď u nás za akční cenu. Aktuálně výhodně za 799 Kč.
Stříbrné náušnice SRDCE safír
Značka: Bealio
799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Romantické srdíčko vám vždy zvedne náladu a okouzlí vaše blízké.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 7 mm. Výška 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Patent pevný. .