Stříbrné náušnice SRDCE rubín

Zcela unikátní produkt Stříbrné náušnice SRDCE rubín od skvělého a známého výrobce Bealio máte možnost sehnat u nás právě za báječnou cenu! Nyní za akční cenu 1 399 Kč.
Stříbrné náušnice SRDCE rubín
Značka: Bealio
1 399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Romantické srdíčko vám vždy zvedne náladu a okouzlí vaše blízké.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 9 mm. Výška 17 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Červená. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. . .