brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice SLZA bílý OPÁL

Tento kvalitní kus Stříbrné náušnice SLZA bílý od populární značky Bealio snadno pořídíte právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 1 390 Kč.
Stříbrné náušnice SLZA bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 390
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Úchvatné zářivé náušnice pro nevšední potěchu každého pohledu. Budete okrasou každého večírku i denních povinností.

Jedinečná souprava v kombinaci s prstenem Stříbrným prstenem SLZA bílý OPÁL.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost náušnice 33 mm. Výška vzoru 18 mm. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Motiv Kapka. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací