Stříbrné náušnice SLZA bílý OPÁL

Kvalitní výrobek Stříbrné náušnice SLZA bílý od skvělé značky Bealio můžete sehnat právě zde levně! Teď za akční cenu 940 Kč.
Stříbrné náušnice SLZA bílý OPÁL
Značka: Bealio
940 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Podmanivé pro každodenní radost i výjimečné chvíle. Buďte okouzlující a šarmantní.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 9 mm. Výška náušnice 19 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Slza. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. . .