brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ŘÍČNÍ PERLA 4 mm

Ve slevě kousek Stříbrné náušnice ŘÍČNÍ PERLA od oblíbené značky se zárukou kvality Bealio jednoduše naleznete tady teď za nejnižší cenu! Cenově vychází na 369 Kč.
Stříbrné náušnice ŘÍČNÍ PERLA 4 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
369
Popis produktu

Jemné náušnice s říční perlou pro dívky a ženy. Perly jsou jedinečným odrazem krásné, jemné a čisté duše. Snažíme se pro vás sladit náušnice, aby si byly co nejpodobnější. Jemné odchylky, či nedokonalosti jsou přírodního charakteru a jsou tedy nádherné a dokonalé.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 4 mm. Šířka náušnice 4 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Říční perla. Motiv Perla. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. . .