Stříbrné náušnice PEJSEK

Tento oblíbený výrobek Stříbrné náušnice PEJSEK od spolehlivé značky Bealio jednoduše seženete tady teď pořád výhodně! V současnosti za 478 Kč.
Stříbrné náušnice PEJSEK
Značka: Bealio
478 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Veselé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Mějte upomínku na svého čtyřnohého kamaráda neustále u sebe – dokonce na sobě. Uděláte tak radost sobě i všem, kteří vás potkají.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 9 mm. Šířka náušnice 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Pes. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .