brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice pecky 3 mm

Oblíbený produkt Stříbrné náušnice pecky 3 od známého předního výrobce Bealio snadno získáte momentálně v naši nabídce levně. Nabídka od 280 Kč.
Stříbrné náušnice pecky 3 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
280
Popis produktu

Pěkné náušnice, kterou díky své jednoduchosti oceníte při každodenním nošení, popřípadě jako doplňkovou náušnici do další dírky.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 3 mm. Váha 0,40 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kuličky. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ náušnice Puzeta. .