brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ORNAMENT PLAMEN

Zlevněný kousek Stříbrné náušnice ORNAMENT PLAMEN od oblíbené značky se zárukou kvality Bealio snadno naleznete tady a teď právě levně. Nyní získáte od 999 Kč.
Stříbrné náušnice ORNAMENT PLAMEN
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
999
Popis produktu

Krásné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Úchvatné zářivé náušnice pro nevšední potěchu každého pohledu. Budete okrasou každého večírku i denních povinností.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost náušnice 42 mm. Výška vzoru 27 mm. Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Motiv Ornament. Motiv Kapka. Motiv Plamen. Barva Bílá