brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice MOTÝL AKVAMARÍN

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrné náušnice MOTÝL AKVAMARÍN od populárního výrobce Bealio jednoduše můžete získat zrovna dneska ve výhodné akci. Zboží pořídíte teď u nás za 488 Kč.
Stříbrné náušnice MOTÝL AKVAMARÍN
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
488
Popis produktu

Jemné náušnice pro dívky a ženy. Krásný motýl, jehož zářivé zirkony se nádherně a vesele budou tetelit v záři slunce.

Motýl je symbolem zásadní změny či proměny v životě. V křesťanské symbolice pak nacházíme přesah do konečné proměny – vzkříšení. Motýl nám ukazuje úchvatnou lehkost ducha a jeho let – jeho tetelení je zosobněním radosti a svobody.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 8 mm. Šířka náušnice 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Motýl. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .