brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice KYTIČKA

Výjimečný produkt Stříbrné náušnice KYTIČKA od dodavatele se skvělou pověstí Bealio jednoduše získáte u nás nyní opravdu výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 699 Kč.
Stříbrné náušnice KYTIČKA
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
699
Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Romantické kytičky potěší každé oko a každou duši. Budete jedinečná víla v každodenním shonu.

Šroubovací náušnice jsou velice oblíbené díky bezpečnostnímu šroubku. Nemusíte se již bát, že je ztratíte, navíc je toto zapínání luxusní.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 9 mm. Výška vzoru 9 mm. Váha 1,47 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Květina. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Šroubek. .