brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice KVĚTINKA bílá

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrné náušnice KVĚTINKA bílá od top značky Bealio snadno můžete najít v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny od 567 Kč.
Stříbrné náušnice KVĚTINKA bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
567
Popis produktu

Krásné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Naprosto fantastické náušnice se kterými se nepřestanete radovat a budete okouzlovat celý svět. Jednoduché a fascinující.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 8 mm. Šířka náušnice 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Květina. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .