brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice KULIČKY 8 mm bílý OPÁL

Tento kvalitní kousek Stříbrné náušnice KULIČKY 8 originál od značky Bealio máte možnost dostat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 1 090 Kč.
Stříbrné náušnice KULIČKY 8 mm bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 090
Popis produktu

Nádherné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Krásná opálová kulička neustále svítí zářivými duhovými barvami. Vy i vaše okolí budete ten jedinečný lesk milovat.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kuličky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. . . .