Stříbrné náušnice KULIČKY 6 mm modrý OPÁL

Unikátní výrobek Stříbrné náušnice KULIČKY 6 mm modrý od spolehlivé značky Bealio snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 790 Kč.
Stříbrné náušnice KULIČKY 6 mm modrý OPÁL
Značka: Bealio
790 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Krásná opálová kulička neustále svítí zářivými duhovými barvami. Vy i vaše okolí budete ten jedinečný lesk milovat.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 15 mm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kuličky. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. . .