brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice KROUŽKY

Žádaný produkt Stříbrné náušnice KROUŽKY od našeho předního výrobce Bealio máte možnost sehnat teď za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 1 147 Kč.
Stříbrné náušnice KROUŽKY
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 147
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherná kombinace tří kroužků. Budete okrasou každého večírku i denních povinností.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 11 mm. Velikost náušnice 45 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Kroužek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací. .