Stříbrné náušnice KŘÍŽ

Kvalitní a oblíbený produkt Stříbrné náušnice KŘÍŽ od značky s dlouholetou tradicí Bealio máte možnost pořídit tady za outletovou cenu! V akci za 599 Kč.
Stříbrné náušnice KŘÍŽ
Značka: Bealio
599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Krásné jednoduché náušnice ve tvaru kříže. Zářivé zirkony jsou speciálně zasazené do jemných stříbrných obrub a vytváří tak jedinečný originální design.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 7 mm. Výška náušnice 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Patent pevný.