Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ zelený OPÁL

Povedený kousek Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ zelený od našeho předního výrobce Bealio snadno naleznete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 990 Kč.
Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ zelený OPÁL
Značka: Bealio
990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherná stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Budou vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte „modrou krev“ na vlastní kůži.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška náušnice 17 mm. Šířka náušnice 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Oválný. Motiv Elegantní. Barva Zelená. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. .