brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ bílý OPÁL

Tento akční produkt Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ bílý od kvalitní značky Bealio jednoduše získáte momentálně v bezva akci. Teď za akční cenu 990 Kč.
Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
990
Popis produktu

Nádherná stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Budou vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte „modrou krev“ na vlastní kůži.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška náušnice 17 mm. Šířka náušnice 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Oválný. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. .