Stříbrné náušnice KOČKA modrý OPÁL

Unikátní kus Stříbrné náušnice KOČKA modrý od společnosti s výborným jménem Bealio dostanete momentálně na našich stránkách levně! Nabídky již od 649 Kč.
Stříbrné náušnice KOČKA modrý OPÁL
Značka: Bealio
649 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Duhový opál je krásně zasazený do lesklého stříbra a vytvarovaný do elegantní kočičky. Náušnice bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Jedinečná souprava v kombinaci se:
Stříbrný prsten KOČKA modrý OPÁL
Stříbrný náhrdelník KOČKA modrý OPÁL

Kočka je symbolem rodinného štěstí, lásky, čistoty a inteligence. Kočky jsou zkrátka překrásné, ať mají dvě nebo čtyři nohy. 🙂

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 9 mm. Šířka náušnice 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Kočka. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. .