Stříbrné náušnice KAPKY DEŠTĚ

Velmi oblíbený kus Stříbrné náušnice KAPKY DEŠTĚ od kvalitního výrobce Bealio jednoduše můžete sehnat zde nyní v bezva akci. Aktuálně v akci za 1 155 Kč.
Stříbrné náušnice KAPKY DEŠTĚ
Značka: Bealio
1 155 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Úchvatné zářivé náušnice pro nevšední potěchu každého pohledu. Budete okrasou každého večírku i denních povinností.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náušnice 49 mm. Nejširší spodní kolečko 6 mm. Šířka pevného kolečka 4 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Motiv Kapka. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací