Stříbrné náušnice KAPKA ROSY

Kvalitní a oblíbený výrobek Stříbrné náušnice KAPKA ROSY od značky Bealio snadno získáte zrovna dneska za super peníze! Právě teď za cenu 1 198 Kč.
Stříbrné náušnice KAPKA ROSY
Značka: Bealio
1 198 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Překrásně vymodelované náušnice. Budete naprosto jedinečná a okouzlující a každá chvíle s vámi bude výjimečná.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 25 mm. Šířka 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Motiv Kapka. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova.