brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 50 mm

Hodně povedený kus Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 50 od značky s tradicí a dobrou pověstí Bealio máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Výhodně za skvělou cenu 1 090 Kč.
Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 50 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 090
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice, fantastická kombinace jednoduchosti a výraznosti. Kruhy vytvářejíí speciální přitažlivý a neodolatelný vzhled, který hned na první pohled každého upoutá, ale tajemství neprozradí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 1,5 mm. Velikost náušnice 50 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Kroužek. Motiv Kruhy. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek.