Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ

Výjimečný a žádaný kus Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ originál od značky Bealio jednoduše získáte bezpečně online opravdu levně! Levně za 869 Kč.
Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ
Značka: Bealio
869 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Perfektní luxusní náušnice, kterými oslníte v práci i na večírku. Nevšední dvojitý design promění každého kolemjdoucího ve vašeho obdivovatele.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 21 mm. Šířka 5 mm. Váha 3,88 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova. .