brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ VLNKY

Velmi oblíbený produkt Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ VLNKY od skvělé značky Bealio můžete najít teď pořád výhodně. Aktuálně v akci za 1 290 Kč.
Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ VLNKY
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 290
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Překrásně vymodelované s něžnými vlnkami, plné zářivých čirých zirkonů. Okouzlí vás i vaše okolí a bude potěšením každého dne, kdy si ho vezmete. Ať jste v práci, na procházce, či v divadle, vždy budete jedinečná a okouzlující.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 41 mm. Výška vzoru 26 mm. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací.