brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ

Tento žádaný kousek Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ od populárního výrobce Bealio máte možnost získat tady a teď skutečně levně! Nabídka od 749 Kč.
Stříbrné náušnice ELEGANTNÍ
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
749
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherný a nevšední kousek pro milovnice lesku a třpytu. Budete jemná a okouzlující, ať budete v práci, na procházce, či na večírku.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 16 mm. Šířka 4 mm. Váha 2,48 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Podkova. .