brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK

Velmi prodávaný kousek Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK pocházející od značky Bealio máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní za akční cenu 411 Kč.
Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
411
Popis produktu

Něžné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Naprosto fantastické náušnice se kterými se nepřestanete radovat a budete okouzlovat celý svět. Jednoduché a fascinující.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 7 mm. Šířka náušnice 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Čtyřlístek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .