Stříbrné náušnice BROUŠENÉ

Kvalitní a levný produkt Stříbrné náušnice BROUŠENÉ od kvalitní společnosti Bealio jednoduše můžete pořídit online ve slevě. V akci za 618 Kč.
Stříbrné náušnice BROUŠENÉ
Značka: Bealio
618 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice. Skvělá volba pro každodenní nošení. Jedinečný minimalistický a přesto okrasný styl je skvělým doplňkem pro volný čas, pro pracovní nasazení i pro speciální příležitosti. Vždy vkusné a krásné.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 12 mm. Šířka 4 mm. Váha 2,38 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kroužek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ náušnice Kroužek.