Stříbrné náušnice BROUŠENÉ KRUHY 15 mm

Tento nejprodávanější produkt Stříbrné náušnice BROUŠENÉ KRUHY od odblíbeného výrobce Bealio jednoduše můžete sehnat na našich stránkách za skvělou cenu. Teď v akci 430 Kč.
Stříbrné náušnice BROUŠENÉ KRUHY 15 mm
Značka: Bealio
430 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice, fantastická kombinace jednoduchosti a výraznosti. Kruhy vytvářejíí speciální přitažlivý a neodolatelný vzhled, který hned na první pohled každého upoutá, ale tajemství neprozradí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 1,5 mm. Velikost náušnice 15 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Kroužek. Motiv Kruhy. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ náušnice Kroužek