brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 17 mm

Tento žádaný produkt Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 17 od značky s dlouholetou historií Bealio snadno můžete najít zrovna dneska za super peníze. Cenově vychází na 705 Kč.
Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 17 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
705
Popis produktu

Lesklé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Jsou skvělou volbou pro jemný a decentní vzhled, který si nežádá pozornost celého světa a přesto se dává jemnými odlesky na odiv. 

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 17 mm. Šířka 3 mm. Váha 2,74 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kroužek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .