Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 13 mm

Super produkt Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 13 od značky s tradicí a dobrou pověstí Bealio jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce ve slevě! Ceny již od 705 Kč.
Stříbrné náušnice BROUŠENÉ 13 mm
Značka: Bealio
705 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Decentní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Krásná a jedinečná variace matu a broušeného lesku. Skvělá volba pro elegantní a šarmantní ženy. Budete vždy vkusná a okouzlující.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 12 mm. Šířka 4 mm. Váha 2,88 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kroužek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .