Stříbrné náušnice ANDĚLSKÉ KŘÍDLO visací

Hodně žádaný produkt Stříbrné náušnice ANDĚLSKÉ KŘÍDLO od značky Bealio lze koupit tady a teď extra výhodně. Aktuálně za 920 Kč.
Stříbrné náušnice ANDĚLSKÉ KŘÍDLO visací
Značka: Bealio
920 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Překrásné vymodelované zářivé andělské křídlo vás i vaše okolí bude těšit každý den, kdy si ho vezmete. Ať jste v práci, na procházce, či v divadle, vždy budete jedinečná a okouzlující.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Visací náušnice s patentem vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání. Díky závěsnému kroužku jsou náušnice neustále v pohybu a přitahují pohled k vaší tváři.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška náušnice 33 mm. Výška vzoru 17 mm. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Motiv Andělské křídlo. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací