Stříbrné náušnice ANDĚL

Zcela unikátní produkt Stříbrné náušnice ANDĚL pocházející od značky Bealio máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 579 Kč.
Stříbrné náušnice ANDĚL
Značka: Bealio
579 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Jemný andílek je skvělým motivem pro romantické duše. Bude nad vámi bdít a pomůže vám v každé chvíli oslnit.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 10 mm. Váha 1,16 g. Výška 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta.