brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice 16 mm

Tento vynikající výrobek Stříbrné náušnice 16 mm od předního výrobce Bealio jednoduše můžete sehnat zde teď levně. K sehnání zrovna v akci za 890 Kč.
Stříbrné náušnice 16 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
890
Popis produktu

Elegantní stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Nádherné mohutné náušnice vám pomohou oslnit okolí září a šarmem. Navíc jsou skvěle odlehčené romantickým výřezem ze zadní strany. Budou vám slušet a budete je milovat.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 16 mm. Šířka 8 mm. Váha 4,61 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kroužek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .