brilianty-sperky.cz

Stříbrné náušnice 14 mm

Unikátní a žádaný produkt Stříbrné náušnice 14 mm od značky se skvělou pověstí Bealio jde sehnat momentálně za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 695 Kč.
Stříbrné náušnice 14 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
695
Popis produktu

Hezké stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Skvělá volba pro každodenní nošení, krásné dvě zářivé řady zirkonů v elegantních stříbrných linkách se hodí ke každému oblečení a příležitosti.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška 14 mm. Šířka 5 mm. Váha 3,64 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kroužek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .