brilianty-sperky.cz

Stříbrná souprava ZÁŘIVÁ ELEGANCE

Tento velmi oblíbený kousek Stříbrná souprava ZÁŘIVÁ ELEGANCE od společnosti s předním postavením na trhu Bealio můžete sehnat právě nyní ve výhodné akci. Výhodně teď u nás za 2 290 Kč.
Stříbrná souprava ZÁŘIVÁ ELEGANCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 290
Popis produktu

Jedinečná stříbrná souprava – náušnice a přívěsek pro dívky a ženy. Naprosto jedinečný šperk pro dokonalé ztělesnění krásy. Díky micro-settingu jsou zirkony k nerozeznání od diamantů. Budete zářit a třpytit se s každým pohybem.

Visací patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška náušnice 43 mm. Šířka náušnice 10,5 mm. Výška přívěsku 33 mm. Šířka přívěsku 10,5 mm. Váha 4,69 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací